Přeskočit na obsah

Aktuálně rozestavěné projekty

Aktuálně máme rozpracováno 5 projektů, z čehož dva naleznete na samém okraji Prahy a zbylé dva ve Středočeském kraji. Obě tyto lokality nám dávají velký smysl pro skloubení dopravní a cenové dostupnosti pro rodiny s dětmi. Smysl nám dávají také z pohledu rovnováhy mezi blízkostí přírody a právě třeba dostupností do Prahy.

V nabídce naleznete jak projekty určené na celoroční rodinné
bydlení, tak i apartmánové komplexy, které lze využít, jak si kdo zamane.

Již dokončené projekty

Máme za sebou celkem 8 dokončených projektů v hodnotě bezmála 400 mil. Kč, které jsme realizovali v Praze a okolí, Olomouci, ale třeba i na Slovensku. Jednalo se jak o rekonstrukce bytů, tak o výstavbu nejen rodinných, ale i celých bytových domů.

V přípravě

Momentálně pro vás připravujeme další 2 projekty, které jsou nyní v projektové fázi. Jedná se o jeden z předních libereckých projektů, němž má vyrůst bytový dům o cca 120 bytech společně s domovní recepcí, posilovnou a dalšími komerčními prostory pro budoucí majitele.

Druhým projektem je výstavba celé nové čtvrti v obci Chýně na západě od Prahy. V plánu je cca 500 bytů, komerční prostory, parky a hřiště, a to na areálu o rozloze 150 tis. m2.