Přeskočit na obsah

Rezidence
Kolovraty

Rezidence Kolovraty je novostavbou, kterou tvoří rodinné domy a bytové domy. V nabídce jsou aktuálně všechny dispozice od 2+kk až po 4+kk. Každý si může vybrat podle svých potřeb velikost bydlení, která přinese nejen potřebné zázemí, ale také skutečný domov.
Byty i rodinné domy vynikají vysokým standardem s důrazem na detail. Součástí každého bytu a domu jsou moderní italské dlažby, kvalitní podlahy, výběrové vybavení koupelen a například i velkorysé interiérové dveře se skrytými panty. Vyšší standard se netýká pouze vybavení interiéru, ale rovněž použitých stavebních materiálů. Přes toto všechno se stále jedná o velmi dostupné bydlení. Nabízíme vám plnohodnotné bydlení, které splní všechna vaše očekávání, dá vám do budoucna pocit jistoty a vytvoří teplo domova. V aktuální etapě nabízíme do prodeje 4 bytové domy. Následovat bude prodej dalších 4 bytových domů, které budou k dispozici v průběhu roku 2025.
Na byty navazuje stavba 25 řadových rodinných domů s pozemky 120 – 240 m². Domy jsou v dispozici 4+kk o 108 m² obytné plochy. Aktuálně je k dispozici 13 rodinných domů, které čekají na své budoucí majitele. Pokud i vy chcete žít v novém, moderním komplexu, který je otevřený, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí, jste na správné adrese.