Přeskočit na obsah

Vila

Dobříš

Novostavba velkoryse pojatého rodinného domu s nadstandardním vybavením v klidné vilové čtvrti s množstvím zeleně a snadnou dostupností na dálnici D4 i do centra města a dechberoucím výhledem na Dobříš.

Vila o dispozici 5kk má prostornou garáž i venkovní parkovací stání. 1. patro slouží jako společenská zóna s kuchyní, jídelnou a obývacím prostorem, který plynule přechází v terasu z ušlechtilého dřeva. Dále je zde předsíň, prádelna, ložnice pro hosty a koupelna. 2. patro tvoří privátní zóna pomyslně rozdělená na rodičovskou a dětskou část. Její součástí je ložnice rodičů s luxusní koupelnou, WC a šatnou, dále pak 2 dětské pokoje a samostatná koupelna s WC. Částečně zapuštěný suterén má prostorný sklad, technické a provozní zázemí.

Při výstavbě i zařizování interiéru byly použity nejkvalitnější materiály a technologie. Mezi vybavení patří masivní dřevěné podlaha a velkoformátová italská dlažba, velkoformátová hliníková okna s trojskly, kvalitní lakované interiérové dveře, venkovní elektrické žaluzie, luxusní sanita značky Villeroy & Boch, příprava pro klimatizaci a zabezpečovací zařízení aj.