Rodinné domy Vyšehořovice

Vyšehořovice se nacházejí v okrese Praha východ, 3 km od Nehvizd, 8 minut od města Čelákovice. Dostupnost Prahy je velmi snadná vzhledem k blízkému sjezdu na D11, na Černý Most dojedete za 12 minut. Do obce jezdí pravidelná autobusová linka. Pozemek se nachází v klidné části, v blízkosti přírodního chráněného území, v obci naleznete zajímavé historické stavby. V této lokalitě stavíme dvojdomy. Celkem je 8 samostatných domů s vlastním vchodem a dvě parkovací stání na pozemku. Dispozice je uzpůsobena pro 4 člennou rodinu, která potřebuje dostatek prostoru a kontakt s přírodou. Jedná se o 4+kk s podlahovou plochou 113m2 a 104m2. Svým designem, propracovaným konceptem je projekt v dané lokalitě ojedinělý. Všechny jednotky mají nadstandard vybavení již v základní kupní ceně.

8 domů (6 již prodáno)
finanční obrat 48mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav

Lokalita

Vyšehořovice se nacházejí v okrese Praha východ, 3 km od Nehvizd, 8 minut od města Čelákovice. Dostupnost Prahy je velmi snadná vzhledem k blízkému sjezdu na D11, na Černý Most dojedete za 12 minut. Do obce jezdí pravidelná autobusová linka.