Rodinné domy Vyšehořovice

Vyšehořovice se nacházejí v okrese Praha východ, 3 km od Nehvizd, 8 minut od města Čelákovice. Dostupnost Prahy je velmi snadná vzhledem k blízkému sjezdu na D11, na Černý Most dojedete za 12 minut. Do obce jezdí pravidelná autobusová linka. Pozemek se nachází v klidné části, v blízkosti přírodního chráněného území, v obci naleznete zajímavé historické stavby. V této lokalitě stavíme dvojdomy. Celkem je 8 samostatných domů s vlastním vchodem a dvě parkovací stání na pozemku. Dispozice je uzpůsobena pro 4 člennou rodinu, která potřebuje dostatek prostoru a kontakt s přírodou. Jedná se o 4+kk s podlahovou plochou 113m2 a 104m2. Svým designem, propracovaným konceptem je projekt v dané lokalitě ojedinělý. Všechny jednotky mají nadstandard vybavení již v základní kupní ceně.

8 domů (6 již prodáno)
finanční obrat 48mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav
109 1 Byt 2 + kk 20.22 15.3 10 Severní 9 020 231
Volný I

Lokalita

Vyšehořovice se nacházejí v okrese Praha východ, 3 km od Nehvizd, 8 minut od města Čelákovice. Dostupnost Prahy je velmi snadná vzhledem k blízkému sjezdu na D11, na Černý Most dojedete za 12 minut. Do obce jezdí pravidelná autobusová linka.