Rodinné domy Sibřina (dvoupodlažní)

Náš developerský projekt sympatických dvoupodlažních prostorných dvou-domů s terasou, parkovacím stáním a zahradou, které se nacházejí v klidné obci Sibřina, v těsném sousedství východních hranic hl. města Prahy.

Nedaleko je největší přírodní park Klánovice-Čihadla, který zahrnuje chráněná území Klánovický Les – Cyrilov, Počernický rybník, přírodní rezervaci V Pískovně, Pramen Blatovského potoka a Xaverovský háj. Poblíž je i Říčanský Pivovar s proslulou restaurací, naučná Říčanská stezka, a přírodní koupaliště Jureček s vyhlášenou rybí restaurací.

Obec Sibřina, část Stupice, leží v trojúhelníku mezi Uhříněvsí, Říčany a Újezdem nad Lesy. V posledních několika letech výrazně zlepšila svou občanskou vybavenost. Je zde pobočka České pošty, mateřská škola, nově také základní škola pro 1. stupeň. Budují se chodníky a cyklostezky. Přibyly cesty s upraveným povrchem, jež propojují její části s okolím.

Projekt ve výstavbě již od konce roku 2020. Předpokládané dokončení 12/2021.

8 rodinných domů
finanční obrat 72 mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav
SO-01a 1.-2.NP Dům 4kk 119,6 19,20 295 JZ 8.997.700,-
Volný I

Lokalita

Nachází se v klidné obci Sibřina, v těsném sousedství východních hranic hl. města Prahy. Nedaleko je největší přírodní park Klánovice-Čihadla, který zahrnuje chráněná území Klánovický Les – Cyrilov, Počernický rybník, přírodní rezervaci V Pískovně, Pramen Blatovského potoka a Xaverovský háj. Poblíž je i Říčanský Pivovar s proslulou restaurací, naučná Říčanská stezka, a přírodní koupaliště Jureček s vyhlášenou rybí restaurací.

Ke stažení