Rodinné domy v obci Kolovraty (Praha)

Náš jedinečný developerský projekt sympatického menšího designově jednotného sídliště formou 25 řadových rodinných domů, na ně navazujících pouze čtyřpatrových bytových domů, v klidné obci Kolovraty nacházející se v jihovýchodním cípu hlavního města Prahy.

Rodinné domy se zahradou a venkovním parkovacím stáním, umístěných na vlastním pozemku, a na rozdíl od v dnešní době běžných domů o dvou/třech bytových jednotkách, jsou s vlastním napojením na veškeré služby. Bytové domy naproti pak mají na výběr z dispozic 2kk-4kk o velikosti 55-90 m2, bytu s prostorným balkónem a parkovacího stání venku.

Projekt je situován hned vedle Dětského hřiště Sedmikrásková, pouhé 2km od Přírodní rezervace Mýto se zalesněnými svahy i údolními loukami, kde často spatříte motýly. Nedaleko je také Mlýnský rybník a Velká Vodice.

Pro ty aktivnější z Vás, obec nabízí různorodé sportovní vyžití – můžete navštívit Maestro Club Kolovraty, školu Taekwondo ITF, Skate-park Kolovraty a Sportovní areál…

Veškerá občanská vybavenost: dětská školka Kolovrátek, sOOvička lesní klub, Základní škola a také Základní umělecká škola, praktičtí lékaři pro děti i pro dospělé, Logopedie a Stomatologické centrum.

prodej 25 rodinných domů
finanční obrat 237 mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav

Lokalita

Projekt je situován v obci Kolovraty, nacházející se v jihovýchodní části hlavního města Praha. Ve 3 etapách pro Vás zde výstavbou bytových a rodinných domů vytvoříme příjemné sousedství obdobně smýšlejících lidí, s nimiž můžete snáze navázat nová přátelství a společně využívat vše, co tato skvělá lokalita nabízí – naleznete zde klid, přírodu, ale i různorodé sportovní vyžití a plnou občanskou vybavenost.

Vlakové spojení do centra Prahy jen za 18 minut.

Dálnice D1 úsek 511 s plánovanou výstavou již od roku 2022.

Ke stažení