Rodinné domy Brandýs n. Labem (vyprodáno)

Domy Brandýs v Brázdimské ulici spojují moderní rodinné bydlení v přírodě se skvělou dostupností do Prahy a veškerou občanskou vybaveností na dosah.

Celkem se jedná o čtyři dvoupodlažní domy o osmi jednotkách s dispozicí 4+kk. Samozřejmostí jsou 2 koupelny, praktické rozložení místností a technická místnost. Každý jednotka disponuje svou vlastní zahradou o velikosti 400 m2. Klidné okolí domů je zajištěno díky stavební uzávěře, která začíná přímo na hranici pozemku. Při výstavbě je kladen důraz na užití vysoce kvalitních materiálů. Za pozornost stojí podlahové topení v celém objektu, velkoformátová okna s HS portálem, luxusní italská dlažba značky Atlas Concorde, německé podlahy EGGER, vybavení koupelen od evropských tradičních značek jako je TRES, Geberit, Villeroy Boch aj.

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav leží v okrese Praze – Východ. Město disponuje plnou občanskou vybaveností a splňuje veškeré požadavky pro moderní a pohodlné bydlení. Autobusová zastávka s přímým spojením do Prahy se nachází necelých 500 metrů od domu. OC Černý most nebo OC Letňany je dostupné autem do 10 minut, centrum Prahy pak do 30 minut. Pokud toužíte po kvalitním a klidném bydlení v blízkosti přírody a s městem na dosah, jsou pro Vás domy Brandýs to pravou volbou.

Přepokládané dokončení výstavby je plánováno na 3. kvartál roku 2020.

 

8 domů
finanční obrat 64mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen