Novostavba bytových domů Kolovraty

Náš jedinečný developerský projekt sympatického menšího designově jednotného sídliště formou 4-patrových bytových domů, na ně navazujících řadových rodinných domů, v klidné obci Kolovraty nacházející se v jihovýchodním cípu hlavního města Prahy.

Výběr dispozic bytů 2kk-4kk o velikosti 55-90 m2 s možností volby bytu s prostorným balkónem a parkovacího stání venku. Rodinné domy jsou pak i s vlastní zahradou o optimálních dvou podlažích.

Projekt je situován hned vedle Dětského hřiště Sedmikrásková, pouhé 2km od Přírodní rezervace Mýto se zalesněnými svahy i údolními loukami, kde často spatříte motýly. Nedaleko je také Mlýnský rybník a Velká Vodice.

Pro ty aktivnější z Vás, obec nabízí různorodé sportovní vyžití – můžete navštívit Maestro Club Kolovraty, školu Taekwondo ITF, Skate-park Kolovraty a Sportovní areál…

Veškerá občanská vybavenost: dětská školka Kolovrátek, sOOvička lesní klub, Základní škola a také Základní umělecká škola, praktičtí lékaři pro děti i pro dospělé, Logopedie a Stomatologické centrum.

bytové domy nabízející 64 bytů
finanční obrat 401 mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav

Lokalita

Projekt je situován v obci Kolovraty, nacházející se v jihovýchodní části hlavního města Praha. Ve 3 etapách pro Vás zde výstavbou bytových a rodinných domů vytvoříme příjemné sousedství obdobně smýšlejících lidí, s nimiž můžete snáze navázat nová přátelství a společně využívat vše, co tato skvělá lokalita nabízí – naleznete zde klid, přírodu, ale i různorodé sportovní vyžití a plnou občanskou vybavenost.

Vlakové spojení do centra Prahy jen za 18 minut.

Dálnice D1 úsek 511 s plánovanou výstavou již od roku 2022.

Ke stažení