Luxusní vila Dobříš (dokončena)

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu velkoryse pojatého rodinného domu s nadstandardním vybavením a dechberoucím výhledem na Dobříš. Dům s dispozicí 5+kk stojí v klidné vilové čtvrti s množstvím zeleně a snadnou dostupností na dálnici D4 i do centra města. Přízemí slouží jako společenská zóna s kuchyní, jídelnou, obývacím prostorem a navazující zahradní terasou. Dále je zde předsíň, prádelna, ložnice pro hosty a koupelna. Patro tvoří privátní zóna, pomyslně rozdělena na rodičovskou a dětskou část. Její součástí je ložnice rodičů s luxusní koupelnou, WC a šatnou, dále pak 2 dětské pokoje a samostatná koupelna s WC. Částečně zapuštěný suterén je vyhrazen pro dvojgaráž, sklad a technické a provozní zázemí. Při projektování domu byl kladen důraz na skloubení designu a praktičnosti. Díky tomu je v domě např. dostatek přirozeného světla a úložných prostor. Při výstavbě i zařizování interiéru byly použity nejkvalitnější materiály a technologie. Mezi vybavení patří masivní dřevěné podlaha a velkoformátová italská dlažba, hliníková okna s trojskly, kvalitní lakované interiérové dveře, luxusní sanita značky Villeroy & Boch aj.

Interiér v přízemí díky velkoformátovému oknu s HS portálem plynule přechází v terasu z ušlechtilého dřeva. Vytápění zajišťuje plynový kotel a vodní podlahové topení. V domě je provedena příprava pro zabezpečovací zařízení, příprava na elektricky ovládané předokenní žaluzie a příprava pro klimatizaci. Zahrada je profesionálně založena. Kromě garáže lze parkovat na venkovním stání. Dobříš patří k vyhledávané rezidenční oblasti, která disponuje plnou občanskou vybaveností. Projekt leží v části města, která je velmi klidná, obklopená přírodou, ale zároveň je skvěle dostupná z dálnice D4, po které se do Prahy dostanete za pouhých 30minut.

1 luxusní vila
finanční obrat 17 mil. Kč

Fáze projektu

Projekt je v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník

Číslo Podlaží Typ Dispozice Podlahová plocha (m2) Balkon terasa (m2) Předzahrádka (m2) nebo zahrada Orientace Cena vč. DPH (Kč) Stav
Vila 1.-2. NP Dům 5kk 250 45 516 J 18.498.000,-
Volný I

Lokalita